O NAS

O NAS

POCZUJ NADMORSKI KLIMAT!

NASZA ZAŁOGA

NASZA ZAŁOGA

Witają was z samego rana i żegnają niekiedy późnym wieczorem – nasza Załoga! Wykorzystując swoje doświadczenie i umiejętności każdego dnia starają się, aby każdy z Gości czerpał najlepsze doświadczenia z wizyty w naszym wyjątkowym miejscu. 
 
Zamówienia naszych stałych gości znają już na pamięć, a innych witają jak starego przyjaciela. Zawsze posłużą Wam dobrą radą, doradzą i samodzielnie przygotują coś smakowitego. 
 
Cenią dobre nastawienie, przyjazną atmosferę i swobodę w działaniu. Poznajcie ich sami, odwiedzając nasze Małe Molo!

CO SERWUJEMY?

CO SERWUJEMY?

Od rana serwujemy naszą ofertą śniadaniową, która obowiązuje codziennie do godziny 12:00. 
Znajdziecie u nas bajgle w kilku odsłonach, domowe pasty do smarowania, tosty, kilka wariacji z jajkami w roli głównej i słodkie pancakes nie tylko dla najmłodszych. 
 
Po godzinę 12:00 ruszamy z ofertą obiadową, w której znajdziecie przystawki, dania główne pod postacią wielu pozycji rybnych w odsłonie smażonej lub z pieca oraz mnogość dodatków, dzięki którym samodzielnie skomponujecie posiłek – tak jak lubicie. 
Zaskoczymy Was również kilkoma daniami mięsnymi, pizzą i menu dziecięcym oraz pozycją dla czworonoga, który również będzie miał co przekąsić. Dodatkowo oferujemy Wam dania dnia, o których możecie dowiedzieć się codziennie na miejscu. 
 
Najlepsza włoska kawa Illy, szeroki wybór piw i nowe, nadchodzące w sezonie letnim, autorskie koktajle to nasze propozycje, które z pewnością umilą Wam czas w Małym Molo jeszcze bardziej.